BODRUM TRANSFER

img

Bodrum Transfer

BODRUM TRANSFER: EN HIZLI EN GÜVENLİ VE EN KEYİFLİ SEYAHAT YOLU

Bodrum transfer dünyanın en çok tercih edilen VIP araçlarıyla artık çok daha keyifli ve güvenli. Normalleşme döneminde şehirler arası yolculukhayalinizi sağlığınızı riske atmadan şöförlü araç kiralama ile yaşamanın tadını çıkarın. Her türlü önlemin alındığı araçlarımız deneyimli şoförlerimiz ve konforlu seçeneklerimizle sizleri bekliyor.

Bodrum transfer İstanbul’dan Bodrum’a ve Bodrum’dan İstanbul’a sizleri hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırır. Sımsıcak yaz tatillerinin değişmez adresi Bodrum’a “size özel” araçlarla gitmenin ayrıcalığını yaşayın.

Türkiye’nin ve Dünyanın Gözbebeği Tatil Merkezi Bodrum Hakkında

Her ilçesiyle ayrı bir güzelliğin adresi Muğla’nın kuşkusuz en fazla ziyaret edilen ilçesi Bodrum’dur. Yerli ve yabancı turistlerin ilkbahar ve yaz döneminde akın ettiği Bodrum, benzersiz iklimiyle aslında dört mevsim ziyaret edilmesi gerekilen ender tatil yerlerinden biri.

Bodrum yolculuğunuza gezip görebileceğiniz turistik yerler saymakla bitmez. Renkli gece eğlencelerinin adresi ilçede gündüzleri deniz ve güneşin tadını çıkarabileceğiz birçok kumsal sizleri bekliyor.

Huzurlu bir doğada deniz ürünlerinin tadına bakmak için Gümüşlük’e, yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği tarihi değerlerden birini görmek için Halikarnas Mozolesi ’ne, pırıl pırıl sularda serinlemek için Bitez’e, güneşin batışını izlemek için Turgutreis’e, ilçeye yukarıdan bakmak ve fotoğraflar çekmek için Bodrum Kalesi’ne, doğanın güzelliklerini keşfetmek için Usuluk Tabiat Parkı’na seyahat planlarınız içinde yer ayırabilirsiniz.

İstanbul’dan Bodrum’a Nasıl Gidilir?

İstanbul'dan Bodrum'a nasıl gidilir ?İstanbul’dan Bodrum’a ulaşım için deniz, hava ve karayolu seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz. veya vip transfer tercihinde bulunabilirsiniz. Bodrum vip transfer ile Bodrum İstanbul arası yaklaşım 785 kilometre mesafeye sahiptir. İstanbul’dan havayolu ile ulaşımı tercih edenler için ilçeye en yakın havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı’dır.

İlçe merkezi ile bu havalimanı arasındaki mesafe yaklaşık 34 kilometredir. Havalimanından Bodrum’a düzenlenen seferler veya taksi gibi araçlarla ortalama yarım saatte ilçeye ulaşabilirsiniz.

İstanbul’dan araçla Bodrum seyahati yapacaksanız iki farklı yol vardır. Birincisi, Eskihisar-Topçular arabalı vapurla Yalova'a geçilerek ya eski yoldan (eski yol oldukca uzun) ya da yeni yapılan otobandan (ücretli yol) İzmir istikametinden Bodrum'a gidersiniz. İkincisi, Osmangazi köprüsünden geçerek otobandan devam edip Bodrum'a ortalama 7 saatte ulaşım sağlayabilirsiniz. Tabi bu ikinci kısa yolu tercih edecekseniz köprü ve otoban parasınıda ödemeyide göze almanız gerekiyor.

İstanbul’dan Bodrum’a Araç Kiralama: Şoförlü Vito VIP Araç Seçenekleri

Eğer Bodrum seyahatinizde “Ben aktarma yapmak istemiyorum, sevdiklerimle kendime ait bir araçla doğrudan kalacağım adrese gitmek istiyorum”, diyorsanız Bodrum Transfer araçlarıyla keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul Bodrum arası şoförlü araç kiralama  hizmetlerimizle, istediğiniz zaman istediğiniz adresten bu güze ilçeye seyahat edebilirsiniz. Transfer menümüzden adresinizi ve kapınızdan binmek istediğiniz saati seçin ve aktarmalara, servis ve toplu taşımalara takılmadan Bodrum’a ulaşın.

Bodrum Transfer Vito Mercedes araçlarımız, Kovid 19 seyahat kısıtlamaları kurallarına uygun tüm önlemler alınmış olarak hareket eder. Maske ve dezenfektan stoklanmış olarak kapınıza gelen araçlarımızda, konfor hissini doyasıya yaşamanız için kablosuz İnternet, TV, ses sistemi, dijital yayın platformları, mini buzdolabı, ayarlanır masa ve koltuklar gibi her türlü donanım bulunmaktadır.

Dilerseniz Marmaris VIP transfer araçlarımızla bir diğer tatil cenneti Marmaris’e konforlu ve doğrudan ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Kumsalları ile huzuru bir tatilin adresi Datça’ya transfer araç kiralama hizmetimiz ile seyahat edebilir, hızlı ve güvenli ulaşımın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Fethiye transfer şoförlü araç keyfini yaşayarak birbirinden güzel koyların ve renkli eğlencelerin adresi ilçeye konforlu lüks araçlarla kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İstanbul - Bodrum Şehirler Arası Seyahat

Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için kalabalıklara karışmadan seyahatin ayrıcalığını yaşayın. Uygun fiyatlı şehirler arası araç kiralama hizmetimizle dilediğiniz her yere avantajlı seyahat edin.

İzmir transfer VIP araç kiralama ile İzmir’e, Ankara transfer VIP araç kiralama ile Ankara’ya, Antalya transfer araç kiralama ile Antalya’ya, doğrudan ve deneyimli şoförlerimizle seyahat edin.

Balıkesir, Edremit, Akçay ve Ayvalık transfer araç kiralama seçeneklerimizle güler yüzlü hizmetimizin farkına yakından tanık olabilirsiniz.

Bodrum transfer ve diğer ulaşım seçeneklerimiz için daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Yaz Tatilinde Seyahat Seçenekleri
Yaz Tatilinde Seyahat Seç...

Yorumlar

Justin Lawless
3.09.2020

Exactly what I needed. Perfect!

Meral Erkal
13.09.2020

Exactly what I needed. Perfect!

Gülçin Koçak
21.10.2020

Exactly what I needed. Perfect!

Harun Ür
5.10.2020

Exactly what I needed. Perfect!

Yasemin Yildiz
12.11.2020

Exactly what I needed. Perfect!

celia hammar
31.10.2020

Exactly what I needed. Perfect!

Nuri Özkan
1.02.2020

Exactly what I needed. Perfect!

celia hammar
7.11.2020

Exactly what I needed. Perfect!

Justin Lawless
1.10.2020

Exactly what I needed. Perfect!

Mustafa ORHAN
11.02.2021

Exactly what I needed. Perfect!

Sami ÇÖTELİ
21.02.2021

Exactly what I needed. Perfect!

GULCİN KOCAK
22.10.2020

Exactly what I needed. Perfect!

fndp rfl
1.03.2021

Exactly what I needed. Perfect!

Ahmet Fettah
18.01.2021

Exactly what I needed. Perfect!

Keith Hardy
25.05.2022

Exactly what I needed. Perfect!

ECEM TEMEL
4.05.2022

Exactly what I needed. Perfect!

AZADEH HANIM
3.05.2022

Exactly what I needed. Perfect!

Şükrü Bey
2.06.2022

Exactly what I needed. Perfect!